Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pacov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování Bratřice ubytování Pacov

Bratřice mohou sloužit jako místo k odpočinkové rekreaci, případně jako výborné východisko cest za památkami v blízkém i vzdálenějším okolí. Sami pak nahlédnutím do ceníku posuďte poměr cena/výkon, který naše ubytovna nabízí.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování Bratřice ubytování Pacov a jeho okolí:

Ubytovna má celkem 16 lůžek v šesti pokojích, všechny pokoje mají malou kuchyňku, sprchu a WC, televizor a přípojku k Internetu. Samozřejmostí jsou pohodlné postele, skříně, stoly a stolky, elektrické vytápění a celkově příjemné prostředí.Penzion BratřiceObec Bratřice leží na západní hranici kraje Vysočina, pod vrchem Stražiště (739 m), který tvoří dominantu celého kraje. (Prohlédněte si okolí obce v malé fotogalerii.) Obec otevřela ubytovnu 1. ledna 2006.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Bratřice Pacov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Bratřice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Bratřice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pacov - Pacov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Bratřice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pacov - Pacov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Rekreační Středisko Těchobuz Těchobuz

Rekreační Středisko Těchobuz
[ ubytování Těchobuz ]

apartmánech s celkovou kapacitou 24 lůžek. Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou + WC), televizí a kompletně vybavenou kuchyňkou včetně spotřebičů. Každý apartmán má vlastní vchod a terasu s posezením. Rekreační areál Těchobuz služby Ubytovací a rekreační zařízení Těch ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou