Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ostrava Vítkovice Ostrava Vítkovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Hotel Veronika ubytování Ostrava Hotel Vítkovice Hotel Ostrava Hotel Vítkovice

Hotel Veronika ** * nachází v centru ostravské městské části Vítkovice. K dispozici je 25 pokojů s vlastní koupenou a WC a vybavených TV.Provoz hotelu je NON-STOP. Ceny již od 600Kč za pokoj. Možnost připojení k internetu - WiFi.
Služba na recepci je 24 hodindisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremTel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Veronika ubytování Ostrava Hotel Vítkovice Hotel Ostrava Hotel Vítkovice a jeho okolí:

Pokoje v hotelu jsou vybaveny nově opravenými koupelnami s WC a vanou, případně sprchou. Každý pokoj je vybaven TV přijímačem.Je možnost objednání přistýlky za 300 Kč/osoba/noc.Skladba pokojů:2 jednolůžkové,20 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový.

Počet lůžek 52

Ceník ubytování:

Jednolůžkový pokoj s TV 600 Kč/noc

Dvoulůžkový pokoj s TV 800 Kč/noc

Třílůžkový pokoj s TV 990 Kč/noc

Čtyřlůžkový pokoj 1320 Kč/noc (tv, kuchyňka, lednice)Všechny ceny zahrnují DPH. Placení hotelových služeb se provádí předem.Ceny nezahrnují snídani, kterou je možno objednat za 70 Kč/osoba. Přejete si provést rezervaci ihned? Využijte REZERVACE ON-LINE. Obratem Vám vaši rezervaci potvrdíme.

Hotel přijímá pro placení služeb kreditní karty:

Slevy:

- poskytujeme slevy z ceny ubytování:

při min. pobytu nad 6 dní ve výši 10%

Slevy pro skupiny:

Skupinová sleva činí 10% při min. počtu 15 osob ve skupině.

Další slevy se sjednávají individuálně v závislosti na velikosti skupiny a požadovaném rozsahu služeb.Storno podmínky pro skupiny, které zaslaly objednávku na ubytování v Hotelu Veronika:

- stornopoplatky:

storno 30 a více dní před zahájením pobytu 0% z celkové částky za ubytování

storno 29 až 14 dní před zahájením pobytu 30% z celkové částky za ubytování

storno 13 až 3 dní před zahájením pobytu 50% z cekové částky za ubytování

storno 3 a méně dní před zahájením pobytu 100% z celkové částky za ubytováníHotel Veronika zašle 1 měsíc před zahájením pobytu objednateli zálohovou fakturu ve výši 50% z celkové částky za ubytování. V případě, že tato záloha nebude do 7 pracovních dnů před zahájením pobytu řádně uhrazena, rezervace bude zrušena, nicméně stornopoplatky budou i nadále vymáhány. Pokud dojde ke stornování akce, záloha propadá ve prospěch hotelu a tím zaniká nárok na její vrácení.Hotel Veronika akceptuje 10% nedojezdů z objednaných pokojů.Storno ze strany Hotelu Veronika

Hotel Veronika může z vážných důvodů zrušit rezervaci ubytování nejpozději 6 týdnů (42 dnů) před zahájením pobytu. Objednateli bude v případě zrušení rezervace ze strany hotelu tato skutečnost oznámena písemně nejpozději 42 dnů před zahájením pobytu.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Veronika Ostrava - Vítkovice - Ostrava - Vítkovice

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Veronika

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Veronika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ostrava - Vítkovice - Ostrava - Vítkovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Veronika. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Ostrava - Vítkovice - Ostrava - Vítkovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Veronika Ostrava - Vítkovice
***

Hotel Veronika
[ ubytování Ostrava - Vítkovice ]

Veronika umožňuje snadnou dopravní dostupnost po celé Ostravě. Hotel Veronika nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Individuální požadavky hostů hotelu Veronika umožňuje splnit nabídka více typů pokojů. Útulné pokoje jsou umístěné v 2. a 3. patře hotelu Veronika.Ubytován ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou