Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ostrava Třebovice Ostrava Třebovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Hotel Třebovický mlýn ubytování Ostrava Hotel Třebovice Hotel Ostrava Hotel Třebovice

V r.2008 celkově zrekonstruovaný Třebovický mlýn s ubytováním, restaurací a salónkem k pořádání akcí.Nachází se nedaleko Tesca v OVA - Poruba.Nabízí 1-4 lůžkové pokoje včetně sociálního zařízení,TV.Wifi nebo pevné připojení zdarma.Parkoviště u pensionu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel Třebovický mlýn ubytování Ostrava Hotel Třebovice Hotel Ostrava Hotel Třebovice a jeho okolí:

V roce 2008 celkově zrekonstruovaný Třebovický mlýn s ubytováním, příjemnou resturací a salónkem k pořádání soukromých akcí, rodinných oslav, firemních večírků, školení, svateb...Nachazí se nedaleko Tesca v Ostravě - Porubě. Nabízí 1-4 lůžkové pokoje včetně sociálního zařízení, TV a připojením na internet, které je zdarma (wifi nebo pevné připojení).Parkoviště před pensionem nebo v uzavřeném areálu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Třebovický mlýn Ostrava - Třebovice - Ostrava - Třebovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Třebovický mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Třebovický mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ostrava - Třebovice - Ostrava - Třebovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Třebovický mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ostrava - Třebovice - Ostrava - Třebovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.