Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ostrava Pustkovec Ostrava Pustkovec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Aida Ostrava ubytování Ostrava Penzion Pustkovec Penzion Ostrava Penzion Pustkovec

7 dvoulůžkových pokojů, vlastní sociální zařízení, šatna, LCD televizor, Wi-Fi, parkování v objektu, 12-ti místný salonek s dataprojektorem, možnost platby kartou.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Aida Ostrava ubytování Ostrava Penzion Pustkovec Penzion Ostrava Penzion Pustkovec a jeho okolí:

Máte v Ostravě obchodní jednání, firemní prezentaci, školení nebo konferenci?V penzionu AIDA Ostrava Vás rádi přivítáme a na Vaší služební cestě ubytujeme v klidné části Ostravy Pustkovce, ve vesničce uprostřed Ostravy Poruby, 10 minut od centra Ostravy.Jak Vám zpříjemníme pobyt?Připravili jsme pro Vás:· 7 dvoulůžkových pokojů s pohodlnými postelemi, vlastním sociálním zařízením s prostorným sprchovým koutem a šatnou· Vkusně zařízené pokoje s LCD televizorem· Wi-Fi připojení k vysokorychlostnímu internetu· Parkování v objektu Penzionu AIDA Ostrava· Dobrá dostupnost MHD· Možnost pronájmu 12-ti místného salonku včetně dataprojektoru a nebo meotaru· Možnost platby kartou


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Aida Ostrava Ostrava - Pustkovec - Ostrava - Pustkovec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Aida Ostrava

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Aida Ostrava, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ostrava - Pustkovec - Ostrava - Pustkovec . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Aida Ostrava. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ostrava - Pustkovec - Ostrava - Pustkovec , je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.