Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ostrava Poruba Ostrava Poruba a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Hotel ZÁMEK PORUBA ubytování Ostrava Hotel Poruba Hotel Ostrava Hotel Poruba

Zámek Poruba z roku 1573 je zcela obnovenou Kulturní památkou a disponuje důstojným zázemím pro konání rodinných nebo firemních akcí.Reprezentační salonky,velkokapacitní sál,zámecký sklep,amfiteátr aj. Dvoulůžkové pokoje s vlast.soc.zařízením 1290,-Kč.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel ZÁMEK PORUBA ubytování Ostrava Hotel Poruba Hotel Ostrava Hotel Poruba a jeho okolí:

Zámek Poruba z roku 1573 je zcela obnovenou Kulturní památkou a disponuje důstojným zázemím - reprezentační salonky, obřadní síň, velkokapacitní sál, restaurace,zámecký sklep,amfiteátr aj.

Rádi pro Vás zajistíme rodinné či firemní akce, porady, semináře, školení, večírky, plesy a jiné.

Svatební obřad na Zámku Poruba Vám zajistíme v obřadní síni s romantickou atmosférou. Ke krásnému svatebnímu obřadu můžete využít v letních měsících a za příznivého počasí možnost oddání pod širým nebem na nádvoří Zámku Poruba.

Svatební služby:

- svatební výzdoba

- hudební produkce

- svatební dorty, tradiční svatební koláčky, cukroví

- fotografování

- video služba

- speciální svatební prohlídka

- možnost fotografování v interiérech zámku

- zapůjčení limuzíny

- svatební hostina v reprezentačním salonku

- svatební hostina v zámeckém sále

- svatební hostina ve sklípku

- církevní sňatekK ubytování nabízíme nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s vlast.soc.zařízením za cenu 1290,-Kč. Rezervace:

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel ZÁMEK PORUBA Ostrava - Poruba - Ostrava - Poruba

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel ZÁMEK PORUBA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel ZÁMEK PORUBA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ostrava - Poruba - Ostrava - Poruba. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel ZÁMEK PORUBA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ostrava - Poruba - Ostrava - Poruba, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.