Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Oslnovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Dyje ubytování Oslnovice

Penzion Dyje - ubytování na Vranovské přehradě … Penzion Dyje - prožijte nezapomenutelnou dovolenou v překrásné přírodě Vranovské přehrady.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Dyje ubytování Oslnovice a jeho okolí:

Penzion Dyje je vhodný zejména pro ty z vás, kdo si myslíte, že nejlepší je dovolená u vody.

Penzion Dyje je připraven ubytovat jednotlivce i celé zájezdy.

Uspokojíme také majitele firem a zajistíme kompletní zázemí pro vaše firemní akce.

Moravský Jadran – tak je oprávněně nazývána jedna z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky – Vranov a okolí.

Obrovské množství kulturních památek a akcí, stejně jako sportovní možnosti (turistika, cykloturistika) nabízí zdejší NP Podyjí.

V okolí přehradní nádrže naleznete klidné prostředí a úchvatnou přírodu.

Široké vodní plochy spolu s větrným počasím jsou příhodné pro jachting, surfing,

ale nabízí také ideální podmínky pro koupání nebo vyjížďky na loďkách.

Penzion Dyje se nachází v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže Vranov (cca 50 m od vody)

v malebné části zvané „Chmelnice“ s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn.

Součástí areálu je parkoviště a otevřené ohniště. Nechybí písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Dyje Oslnovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Dyje

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Dyje, které nabízí ubytování ve městě (obci) Oslnovice - Oslnovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Dyje. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Oslnovice - Oslnovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Chatová Osada Bítov Uherčice
**

Chatová Osada Bítov
[ ubytování Uherčice ]

dosud téměř nedotčené přírodě. Ubytování je vhodné zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. Chatová osada Bítov Uherčice ubytování: Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon