Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Oskava a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Chalupa Jeseníky ubytování Oskava

Stylová, nově zrekonstruovaná chalupa v podhůří Jeseníků s rozlehlou zahradou a potokem. Ubytování za skvělé ceny! Kapacita 6 osob. Turisticky atraktivní prostředí a koupání pouhých 300m. Možnost stravování v nedaleké restauraci.


Detailní popis objektu Chalupa Jeseníky ubytování Oskava a jeho okolí:

Nabízíme Vám ubytování v komfortní, nově zrekonstruované chalupě v podhůří Jeseníků. Objekt se nachází v turisticky přitažlivé lokalitě, v obci Oskava. K chalupě přísluší rozlehlá zahrada s plotem ze vzrostlých smrků.

V dosahu 300m se nacházejí 3 restaurační zařízení, z nichž 2 po celý den disponují teplou kuchyní výtečné kvality za příznivé ceny. Kiosek se smýšeným zbožím je 60m od chalupy. Samoobsluha se nachází 200m od chalupy. Supermarkety ve 13km vzdáleném Uničově.

Pouhých 300m od chalupy se nalézá Oskavská přehrada, kde je možno koupat se i rybařit (pro držitele pstruhové povolenky. Ihned za pozemkem chalupy je les (houbařská lokalita). Hrubé Jeseníky a mnohá další lákavá místa jsou na dosah.

Rešovské vodopády (8km po turistické značce). Lezecká lokality a výhledové skály se zříceninou hradu Rabštejn (3km). Jízda na koních ve 3km vzdáleném Václavově. Sedlo Skřítek (s motorestem), které je ideálním bodem pro další výšlapy drsnou krajinou Jeseníků (8km autem a dále po značce). Hrady a zámky: Sovinec (18km), Úsov (19km), Bouzov (38km). Hrubé Jeseníky: Praděd (43km), Karlova Studánka (39km). Haná: Mladečské jeskyně (31km) a Javoříčské jeskyně (38km), Olomouc (41,5km).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Jeseníky Oskava

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Jeseníky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Jeseníky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Oskava - Oskava. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Jeseníky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Oskava - Oskava, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.