Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Orlické Záhoří a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Kunštát ubytování Orlické Záhoří

Společnost hotelu Kunštát by Vám ráda nabídla ubytování v malebném prostředí Orlických hor, v ubytovacích kapacitách s celoročním provozem, které se nacházejí v obci Orlické Záhoří na česko-polských hranicích.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Kunštát ubytování Orlické Záhoří a jeho okolí:

Každý pokoj má své vl.WC-spr.kout,televize,lednice

hotel Kunštát,nabízí saunu,masáže,stolní tenis,možnost zapůjčení kol

možnost zajištění jízdy na koních.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Kunštát Orlické Záhoří

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Kunštát

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Kunštát, které nabízí ubytování ve městě (obci) Orlické Záhoří - Orlické Záhoří. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Kunštát. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Orlické Záhoří - Orlické Záhoří, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Horský hotel Energolar Orlické Záhoří
***

Horský hotel Energolar
[ ubytování Orlické Záhoří ]

dostatek možností pro sportovní vyžití i rekreaci po celý rok.Hotel Orlické Záhoří ubytování Kunštát pokoje : Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Kapacita ubytování je 38 lůžek. Parkování je zajištěn ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem