Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ořech a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion U Barona Prášila ubytování Ořech

Nabízíme vám ideální místo pro klidné ubytování při cestě do Prahy i nádherného okolí (Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně a stovky dalších zajímavých míst). Pension je vyhledáván rodinami, obchodníky na cestě do Prahy i romanticky založenými dvojice




Detailní popis objektu Penzion U Barona Prášila ubytování Ořech a jeho okolí:

Pension „U barona Prášila“ má pro Vás připraveno 6 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj má svoji sprchu a WC. V případě potřeby Vám můžeme přidat do prostorného pokoje ještě jednu postel a tím vytvořit pokoj třílůžkový.



Vzhled stylových pokojů byl inspirován pestrým životem barona Prášila. Můžete si tedy objednat nejen lovecký nebo hudební pokoj, ale také pokoj cestovatelský, námořnický, labužnický nebo milenecký.



Budete-li si chtít posedět ve společnosti, máte k dispozici Klub za pecí. Tato prostorná stylová místnost s barem dostala své jméno podle starých funkčních kachlových kamen. V této místnosti se nejen podávají snídaně, ale konají se zde i menší koncerty a podobné kulturní akce s přátelskou pohodou.



Pension „U barona Prášila“ má vynikající polohu. Posuďte sami. Autem jste za 20 minut v centru Prahy, za 15 minut na Pražském hradě, za 15 minut na hradě Karlštejně, za 30 na hradě Křivoklátu nebo Koněpruských jeskyních nebo za 50 minut v Plzni. Chcete-li na letiště v Praze -Ruzyni, stačí vám pouhých 10 minut, na hlavní nádraží Praha pak 20 minut. Využijete-li hromadnou dopravu, pak budete jistě spokojeni s pražskými autobusy 352 a 301, které svými 50ti spoji během celého dne plně vykryjí všechny vaše potřeby. Pension leží pouhých 90 minut jízdy od hraničních přechodů v Rozvadově nebo Folmavě. Pension leží nedaleko dálničního okruhu okolo Prahy a tak se vždy vyhnete problematickému a zdlouhavému průjezdu Prahou. Přesto leží pension v příjemné a klidné krajině vedle rozsáhlého sadu a velké zahrady, nedaleko přírodní rezervace Radotínský potok.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Barona Prášila Ořech

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Barona Prášila

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Barona Prášila, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ořech - Ořech. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Barona Prášila. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ořech - Ořech, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.