Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ořech a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion U Barona Prášila ubytování Ořech

Nabízíme vám ideální místo pro klidné ubytování při cestě do Prahy i nádherného okolí (Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně a stovky dalších zajímavých míst). Pension je vyhledáván rodinami, obchodníky na cestě do Prahy i romanticky založenými dvojice
Detailní popis objektu Penzion U Barona Prášila ubytování Ořech a jeho okolí:

Pension „U barona Prášila“ má pro Vás připraveno 6 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj má svoji sprchu a WC. V případě potřeby Vám můžeme přidat do prostorného pokoje ještě jednu postel a tím vytvořit pokoj třílůžkový.Vzhled stylových pokojů byl inspirován pestrým životem barona Prášila. Můžete si tedy objednat nejen lovecký nebo hudební pokoj, ale také pokoj cestovatelský, námořnický, labužnický nebo milenecký.Budete-li si chtít posedět ve společnosti, máte k dispozici Klub za pecí. Tato prostorná stylová místnost s barem dostala své jméno podle starých funkčních kachlových kamen. V této místnosti se nejen podávají snídaně, ale konají se zde i menší koncerty a podobné kulturní akce s přátelskou pohodou.Pension „U barona Prášila“ má vynikající polohu. Posuďte sami. Autem jste za 20 minut v centru Prahy, za 15 minut na Pražském hradě, za 15 minut na hradě Karlštejně, za 30 na hradě Křivoklátu nebo Koněpruských jeskyních nebo za 50 minut v Plzni. Chcete-li na letiště v Praze -Ruzyni, stačí vám pouhých 10 minut, na hlavní nádraží Praha pak 20 minut. Využijete-li hromadnou dopravu, pak budete jistě spokojeni s pražskými autobusy 352 a 301, které svými 50ti spoji během celého dne plně vykryjí všechny vaše potřeby. Pension leží pouhých 90 minut jízdy od hraničních přechodů v Rozvadově nebo Folmavě. Pension leží nedaleko dálničního okruhu okolo Prahy a tak se vždy vyhnete problematickému a zdlouhavému průjezdu Prahou. Přesto leží pension v příjemné a klidné krajině vedle rozsáhlého sadu a velké zahrady, nedaleko přírodní rezervace Radotínský potok.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Barona Prášila Ořech

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Barona Prášila

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Barona Prášila, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ořech - Ořech. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Barona Prášila. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ořech - Ořech, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.