Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Opařany a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Chalupa u malíře ubytování Opařany

Nabízíme pronájem komfortní chalupy na vsi u Tábora pro rekreaci (3 ložnice pro 10 osob). Bazén, krb, gril, TV/SAT,WIFI internet, akumulačky, bojler, zahradní sezení s krbem, sportovní náčiní
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Chalupa u malíře ubytování Opařany a jeho okolí:

Nabízíme pronájem komfortní chalupy na vsi u Tábora pro celoroční rekreaci 2-3 rodin s dětmi (3 ložnice pro 10 osob). K dispozici bazén, krb, gril,sauna TV/SAT,WIFI internet, akumulačky, bojler. Plně zařízená kuchyně, zahradní sezení s krbem, udírna, sportovní náčiní.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa u malíře Opařany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa u malíře

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa u malíře, které nabízí ubytování ve městě (obci) Opařany - Opařany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa u malíře. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Opařany - Opařany, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.