Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ondřejov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Ubytování Ondřejov ubytování Ondřejov

Nabízíme pronájem apartmánu v Ondřejově, který je nově zařízený (červenec 2008). Apartmán je určen až pro 5 lidí (3 postele a rozkládací pohovka pro 2). Je zde i jednoduchý kuchynský kout, který bude doplněn ještě o vařič, ledničku a nádobí na vaření.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování Ondřejov ubytování Ondřejov a jeho okolí:

Nabízíme pronájem apartmánu v Ondřejově, který je nově zařízený (červenec 2008). Apartmán je určen až pro 5 lidí (3 postele a rozkládací pohovka pro 2). Je zde i jednoduchý kuchynský kout, který bude doplněn ještě o vařič, ledničku a nádobí na vaření. Ubytování je vhodné jak pro rekreační, tak pro firemní účely. Apartmán se nachází v srdci obce Ondřejov, které je památkově chráněné. Výhled je do zahrady za domem, kterou můžete též použít k odpočinku. Objekt se nachází v obci Ondřejov 30km od Prahy – možnost výletů do Prahy (obec napojena na Pražskou integrovanou dopravu). V obci je rekonstruované přírodní koupaliště, slavná hvězdárna s krásným parkem a vyhlídkou. V případě zájmu sledování noční oblohy na hvězdárně Pozorování jsou v po a út od 19h. Dále Sportovně-kulturní centrum s posilovnou, dětským koutkem. Potraviny, pizzerie, cukrárna, pošta, nově vybudované dětské hřiště (150m od domu). Centrum obce v památkové zóně, místo vyhledávané i díky krajině a přírodě kolem, Ondřejov je součástí Ladova kraje. Značené cyklostezky a turistické trasy (např. Po stopách kocoura Mikeše, Posázaví). Na nedaleké Sázavě možnost rybolovu a vyjížďky na lodičkách. V okolí – Hrusice (rodný dům, expozice Josefa Lady, 4km), Sázavský klášter – památník staroslověnského písemnictví (12km), Konopiště, Český Šternberk (možnost dopravy Sázavským pacifikem), Kouřimský skanzen, vyjížďky na koních (8km), golf (20km). V zimě možnost běžkování, sjezdovka (6km vzdálená).


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Ondřejov Ondřejov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Ondřejov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Ondřejov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ondřejov - Ondřejov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Ondřejov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ondřejov - Ondřejov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Legner Hotel Zvánovice Ondřejov
***

Hotel Legner Hotel Zvánovice
[ ubytování Ondřejov ]

v okolí Prahy. Vyhlídka do okolní přírody, profesionální konferenční prostory a známé Lesní lázně zaručují nevšední zážitky. Legner Hotel Zvánovice - Ondřejov ubytování Luxusní hotel, který se nachází v krásném prostředí ve Zvánovicích nedaleko Prahy, nabízí několik typů pokojů vybavených telefonem, televize& ...

 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon