Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Olšany a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Chalupa Jesenická ubytování Olšany

Kompletně rekonstruovaná roubená chalupa. Ideální pro jednu až dvě rodiny (8 osob) . Stylový, dřevěný interiér. Nové vybavení, dvě ložnice po čtyřech lůžkách, světnice s krbem, vybavený kuchyňský kout, zastřešené venkovní posezení s grilem u potůčku.


Detailní popis objektu Chalupa Jesenická ubytování Olšany a jeho okolí:

Základní informace

Ubytování pro 4-8 osob, v nově postavené roubené chalupě na pomezí Jeseníků a Orlických hor. Na pozemku potok, volejbalové hřiště,stůl na stolní tenis a fotbal.

Podrobné informace

Vybavení: 2x ložnice ( každá po 4 lůžkách), obytný prostor přímo pod střechou (mezanin); možnost přespání i ve společ. místnosti (v každém patře internetové připojení). Světnice s posezením u krbu a jídelním stolem. Kuchyňský kout s lednicí-mrazničkou, sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a toustovačem. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou; oddělený záchod. Stylové zastřešené posezení s grilem u šumícího potoka. Garáž. Něco navíc: gril. zařízení, ohniště s posezením u potoka, stůl na ping-pong a volejbalové-badmintonové hřište s příslušenstvím, sbírání hub a lesního ovoce v blízkém lese, výhled na ohradu s koňmi v sousedství. A pro fandy hi-tech vysokorychlostní internet.

Ostatní informace

ideální položení chalupy umožnuje navštívit, jak místa na úpatí Jeseníků ( Bouzov, Mladečské jeskyně, Šumperk, lázně Velké Losiny a Bludov), tak jesenická střediska Ramzová, Červenohorské sedlo, ze kterých vycházejí nádherné, značené turistické trasy a v neposlední řadě zajímavá místa směrem na Králíky ( pevnost Bouda, Jablonné n. Orlicí, Pastvinská přehrada).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Jesenická Olšany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Jesenická

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Jesenická, které nabízí ubytování ve městě (obci) Olšany - Olšany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Jesenická. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Olšany - Olšany, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.