Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Olomouc a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Milotel ubytování Olomouc

Hotel Milotel byl od roku 1991 postupně přebudováván z podnikové ubytovny a od roku 1994 hotel provozujeme s kompletními službami. Ubytování se nachází ve městě Olomouc, na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavního tahu Brno - Ostrava.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Hotel Milotel ubytování Olomouc a jeho okolí:

Hotel je situován v okrajové části Olomouce. V těsné blízkosti hotelu se nachází rozlehlé parkoviště, je zde tudíž možno zaparkovat i větší auta či autobusy. Dostupnost hotelu linkami MHD je velice dobrá, jelikož se přímo u hotelu nachází autobusová zastávka.

Kapacita hotelu je 35 pokojů. Pokoje je možné obsadit 1 - 4 lidmi. Součástí každého pokoje je samostatné sociální zařízení (sprcha + WC), TV i telefon. Jelikož disponujeme výtahem, je možné taktéž bezbariérové ubytování. V celém hotelu včetně restaurace je k dispozici WiFi připojení k internetu. Recepce hotelu funguje nepřetržitě 24 hodin denně, můžete se tedy ubytovat v kteroukoliv denní či noční hodinu. Mezi služby nabízené recepcí patří fax, kopírka, telefon i denní tisk. Samozřejmostí je možnost platby kartou, a to jak v hotelu, tak v hotelové restauraci.

Restaurace je kuřácká, máme zde ovšem také salonek, který je určený výhradně pro nekuřáky. Kapacita salonku je cca 20 míst. V letních měsících nabízíme možnost posezení na venkovní zahrádce. Mimo těchto prostor nabízíme také možnost donášky jídla na pokoj.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Milotel Olomouc

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Milotel

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Milotel, které nabízí ubytování ve městě (obci) Olomouc - Olomouc. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Milotel. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Olomouc - Olomouc, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.