Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Okrouhlice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Ubytování Hospoda Na Staré poště.


Ubytování Okrouhlice
Byt s dvěma pokoji,kuchyní,koupelnou a samostatným WC.Jeden pokoj je třílůžkový a druhý čtyřlůžkový bez možnosti přistýlky.Samostaný vchod.Kuchyně má lednici,sporák, mikrovlnnou troubu,varnou konvici.Možnost uložení kol,lyží apod. Jeden pes povolen.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Hospoda Na Staré poště

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování Hospoda Na Staré poště, které nabízí ubytování ve městě (obci) Okrouhlice - Okrouhlice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování Hospoda Na Staré poště. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Okrouhlice - Okrouhlice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.