Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ohrazenice Pardubice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


**

 Hotel TRIM ubytování Ohrazenice Hotel Pardubice

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. K ubytování nově nabízíme stravování formou polopenze v hotelové restauraci s tradiční kuchyní. Sportovní vyžití nabízíme v klimatizovaném sportbaru s profesionálním bowlingem.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Hotel TRIM ubytování Ohrazenice Hotel Pardubice a jeho okolí:

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování, v nově zrekonstruovaných ubytovacích jednotkách se dvěmi ložnicemi a koupelnou se sprchovým koutem. Pro méně náročné nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích bez TV. Vyšší standard si můžete vychutnat v samostatných dvoulůžkových pokojích se snídaní, či v dvou a třílůžkových pokojích s TV. Nadstandardní ubytování je pro Vás připraveno v dvoulůžkových pokojích. Všechny hotelové pokoje jsou rovněž vybavené ledničkou, v celém objektu je zajištěn přístup na internet prostřednictvím bezdrátové technologie. K ubytování nově nabízíme stravování formou polopenze v hotelové restauraci s tradiční kuchyní.

Sportovní vyžití nabízíme v klimatizovaném sportbaru s profesionálním dvoudráhovým bezšňůrovým bowlingem zn. Brunswick, šipkovým automatem, či kulečníkem a sázkovou kanceláří Tipsport.

Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav.

Naše ubytovací zařízení se nachází v klidné čtvrti města Pardubice v Ohrazenici, s dostatkem parkovacích míst na vlastním, kamerovým systémem hlídaném, parkovišti. Výtečné dopravní spojení z centra Pardubic zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nachází v těsné blízkosti.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel TRIM Ohrazenice - Pardubice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel TRIM

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel TRIM, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ohrazenice - Pardubice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel TRIM. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ohrazenice - Pardubice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Trim Pardubice
**

Hotel Trim
[ ubytování Pardubice ]

nabízí hotel Trim ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích bez televize. Vyšší standard představuje ubytování v samostatných dvoulůžkových pokojích se snídaní, či v dvou a třílůžkových pokojích s televizí. Nadstandardní ubytování pro nejnáročnější klienty je připraveno v dvoulůžkových pokojích. Hotel Trim Restaurace H ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou