Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ohnišťovice Hora Svatého Václava a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: -1 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Světluška ubytování Ohnišťovice Penzion Hora Svatého Václava

Nabízíme k letnímu pobytu samostatně stojící chalupu v klidném prostředí malé obce cca 10km. od Domažlic. Objekt zajišťuje soukromí a nachází se v těsné blízkosti rozsáhlého lesního komplexu CHKO.Oblast vhodná k turistice,cykloturistice,houbaření.


Detailní popis objektu Penzion Světluška ubytování Ohnišťovice Penzion Hora Svatého Václava a jeho okolí:

V objektu se nachází 4 podkrovní pokoje. (3 pokoje dvoulůžkové a jeden jednolůžkový s možností přistýlek)dva pokoje mají vlastní sociální zařízení a dva pokoje mají společné sociální zařízení. V přízemí budovy se nachází velká hala,WC,bar a společná kuchyňka.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Světluška Ohnišťovice - Hora Svatého Václava

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Světluška

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Světluška, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ohnišťovice - Hora Svatého Václava. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Světluška. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ohnišťovice - Hora Svatého Václava, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Pivoňka Poběžovice

Penzion Pivoňka
[ ubytování Poběžovice ]

na Domažlicku celkem 23 lůžek v osmi dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jen pokoj č.9 je má na chodbě. Tři pokoje jsou uzpůsobeny tak, aby je mohli využít i tělesně postižení hosté. Tito hosté mohou využít zvláštní bezbariérový vchod (vjezd) do budovy. Tento vchod po rovině m ...

K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon