Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ochoz u Brna a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Chata NELA A ANETA ubytování Ochoz u Brna

Jedná se o celoročně obyvatelné chaty v krásném prostředí Moravského krasu. Nachází se v oblasti zvané „Říčky“ v Ochozi u Brna. · IDS – 100m · rybník Hádek + občerstvení – 200m · restaurace, obchod, cukrárna – 2km · Brno – 10km
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště

Detailní popis objektu Chata NELA A ANETA ubytování Ochoz u Brna a jeho okolí:

Celoročně obyvatelná chata je situovaná v krásném prostředí Moravského krasu, v oblasti zvané Říčky v Ochozi u Brna. Okolí nabízí mnohé možnosti aktivního i pasivního odpočinku - cykloturistika, turistika, houbaření, koupání a rybaření v nedalekém rybníku Hádek. Navštívit můžete Sloupsko-šošůvské jeskyně, propast Macochu, město Brno (8 km) a další turisticky atraktivní cíle. Na travnatém pozemku u objektu je hostům k dispozici ohniště s posezením, pískovištěm a houpačkou pro děti.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata NELA A ANETA Ochoz u Brna

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata NELA A ANETA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata NELA A ANETA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ochoz u Brna - Ochoz u Brna. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata NELA A ANETA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ochoz u Brna - Ochoz u Brna, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.