Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nymburk a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Penzion České perly ubytování Nymburk

Pension České perly v centru města Nymburk nabízí 2 apartmány s vlastním socialním zařízením, kuchyní, připojením na internet. Možnost parkování před domem, možnost posezení ve vinotéce.
 je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůna pokojích je telefon

Detailní popis objektu Penzion České perly ubytování Nymburk a jeho okolí:

Pension České perly v centru Nymburka nabízí dva nové luxusní plně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyní, připojením na internet. Možnost posezení ve vinotéce, která je součástí pensionu České perly. Možnost parkování a úschovy kol. Apartnány jsou zabezpečeny bezpečnostními dveřmi na kód. Vinotéka České perly nabízí 12 druhů sudových vín a 700 druhů vín v láhvi. MHD je vzdálena pár metrů od pensionu, vlakové nádraží 10minut chůze. V okolí pensionu České perly se nachází tradiční české kuchyně, ale i italské a čínské.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion České perly Nymburk

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion České perly

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion České perly, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nymburk - Nymburk. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion České perly. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nymburk - Nymburk, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.