Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nučnice Křešice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán Motorest Nučnice ubytování Nučnice Apartmán Křešice

Motorest Nučnice nabízí ubytování ve dvou moderně zařízených apartmánech. Stylově vybavená restaurace s barem nabízí posezení v příjemném prostředí.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmán Motorest Nučnice ubytování Nučnice Apartmán Křešice a jeho okolí:

Motorest Nučnice nabízí ubytování ve dvou moderně zařízených apartmánech, které mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny televizí se satelitem a vlastní lednicí.Celková kapacita je 7 lůžek. Cena ubytování je 500,-Kč osoba/noc

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Motorest Nučnice Nučnice - Křešice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Motorest Nučnice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Motorest Nučnice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nučnice - Křešice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Motorest Nučnice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nučnice - Křešice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.