Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Novosedlice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion Restaurant Lípa ubytování Novosedlice

Náš penzion je rodinného charakteru. Má kapacitu 20 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovými kouty, televizními a satelitními přípojkami. Možnost garážování vozidel.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouV hotelu je kulečník stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.pensionlipa.cz
Telefon(+420) 417 577 376 (Miloslav Partík)
(+420) 602 430 810
 

Detailní popis objektu Penzion Restaurant Lípa ubytování Novosedlice a jeho okolí:

Náš penzion je rodinného charakteru. Má kapacitu 20 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovými kouty, televizními a satelitními přípojkami. V objektu je restaurace s bohatým výběrem hotových jídel a specialit. K dispozici jsou garáže, případně parkování na uzavřeném parkovišti přímo u objektu. V prostoru restaurace jsou k dispozici dva samostatné salonky (z toho 1x pro nekuřáky), které lze využít k různým jednáním a školením - možnost uzavření. Penzion Lípa v Novosedlicích je vzdálen 2 km od centra lázeňského města Teplice. V tomto městě je možnost bohatého kulturního vyžití, jakožto i celoroční koupání v nové plavecké hale. V blízkém okolí je i město Duchcov s proslulým zámkem, který proslavil svým pobytem Jakub Casanova. Nedaleko odtud se nachází bývalé královské město Osek s velkým klášterem. Milovníkům vodních sportů doporučujeme návštěvu jezera Barbora, vzdáleného od města Novosedlice cca 6 km. Jezero o rozloze 80 ha má několik pláží s občerstvovacími stánky a nabízí nejen koupání, ale i surfování a rybaření.

V zimním období je možnost navštívit lyžařské centrum Mikulov s vleky na sjezdovky na Bouřňáku, případně běžecké trati v oblasti Krušných hor, Nového města a Moldavy. Vzdálenost našeho penzionu je 8 km. Nedaleko odtud je též město Krupka, odkud vede lanová dráha na Komáří výšku. Vzdálenost k lanové dráze cca 6 km. Každou sobotu se u nás pořádají taneční zábavy s živou hudbou. V penzionu lze uspořádat rodinné a svatební oslavy. Při této příležitosti nabízí náš podnik návštěvu vlastního kadeřnického salonu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Restaurant Lípa Novosedlice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Restaurant Lípa

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Restaurant Lípa, které nabízí ubytování ve městě (obci) Novosedlice - Novosedlice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Restaurant Lípa. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Novosedlice - Novosedlice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.