Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Syrovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Ubytování a restaurace U Tesařů ubytování Nové Syrovice

Penzion je nově zrekonstruován. Jsou zde vybudovány nové pokoje v podkroví restaurace. Pokoje jsou vybaveny televizorem, wifi, trezorem, minibarem. Možnost úschovy kol a vyhřívaný krytý bazén pro ubytované hosty.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečníkMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresskrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremhttp://www.restauraceutesaru.cz
Mobil(+420) 775 704 099 (Provozní restaurace)
(+420) 775 704 710 (Personál restaurace a penzionu)
 

Detailní popis objektu Ubytování a restaurace U Tesařů ubytování Nové Syrovice a jeho okolí:

Restauraci s ubytováním naleznete v obci Nové Syrovice, hned u hlavní silnice vedoucí k Vranovské přehradě. Restaurace je postavena v samém středu obce. Obec Nové Syrovice se nachází cca 4 Km od Moravských Budějovic.

Kapacita restaurace je 60 míst výčep,70 míst restaurace,48 míst venkovní terasa před restaurací. Restaurace je celoročně otevřena. Nabízíme výběr z menu a minutkových jídel.Kapacita ubytování je 21 lůžek + 4 přistýlky. Ubytování se nachází v podkroví restaurace. Je nově vybudované a vybavené - televizor, wifi, minibar, trezor. Dále nabízíme úschovnu kol, vyhřívaný krytý bazén.

V naší restauraci je možnost uspořádat různé firemní akce,večírky,oslavy narozenin,firemní oslavy,atd ..

Kam na výlet?Nové Syrovice jsou rodištěm známého loupežníka Johana Geogora Grasela – Jednalo se o loupežníka, díky kterému byl český jazyk obohacen o slovo „GRASL“. Projít si zde můžete "Graselovu stezku" (všchny potřebné informace Vám sdělí na recepci).Za zmínku jistě stojí i zámek v Moravských Budějovicích s muzeem Vysočiny (4,5 km), vodní nádrž Vranov na řece Dyji (9,5 km), hrad Bítov (9,7 km), zřícenina Corštejn (10 km), Vodní nádrž Vranov (11,5 km), hrad Bukovina (11, 5 km) či zajímavá goticko-renesanční tvrz ve vsi Boskovštejn (11,5 km).

Navštívit můžete i zámek v Jaroměřicích s malebným parkem (14 km) nebo se vypravit do vinných sklípků ve Znojmě (32 km), kde můpžete navštívit i historické památky města Znojma.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování a restaurace U Tesařů Nové Syrovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování a restaurace U Tesařů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování a restaurace U Tesařů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nové Syrovice - Nové Syrovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování a restaurace U Tesařů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nové Syrovice - Nové Syrovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Grasel Nové Syrovice
**

Penzion Grasel
[ ubytování Nové Syrovice ]

Moderní vzhled, krytý vyhřívaný bazén, skvělá kuchyně, příjemná obsluha, dětský koutek a pískoviště, půjčovna sportovních potřeb.Penzion Grasel dříve Restaurace U Tesařů Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích v podkroví restaurace. Ubytování má svůj vlastní vchod, tudíž nejste závislí na otevírací době ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou