Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Strašecí a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Inter ubytování Nové Strašecí

Hotel s 55 lůžky nabízí ubytování v klidném prostředí na okraji města. V hotelu jsou prostory a učebny vhodné pro školení a kurzy, které jsou firmami pravidelně využívány. Náš hotel spolupracuje také s dražebními společnostmi, učebny disponují vybavením p
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel Inter ubytování Nové Strašecí a jeho okolí:

Hotel s 55 lůžky nabízí ubytování v klidném prostředí na okraji města. V hotelu jsou prostory a učebny vhodné pro školení a kurzy, které jsou firmami pravidelně využívány. Náš hotel spolupracuje také s dražebními společnostmi, učebny disponují vybavením pro provádění dražeb.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění - kde nás najdete Nové Strašecí leží 35 km západně od okraje Prahy, na konci dálniční spojky ve směru na Karlovy Vary, mezi Kladnem a Rakovníkem. Město Nové Strašecí s 5.000 obyvateli má kompletní infrastrukturu, pravidelné autobusové i vlakové spojení s Prahou, Kladnem, K.Vary, Slaným i Rakovníkem. Podle použitého spoje trvá cesta z Prahy např. autobusem od zastávky metra Hradčanská cca 50 minut. Automobilem pak cesta z okraje Prahy 20 až 25 minut. Po celkové dostavbě dálniční spojky se tento čas ještě zkrátí.

Pokoje

Hotel disponuje 53 lůžky v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlo. Většina pokojů má též balkon. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci, mají samostatné příslušenství a jsou vybaveny šatní skříní, psacím stolem, židlemi, policí a televizorem.

Stravování

V hotelu je restaurace pro 60-80 osob, kuřácký salonek pro 25-30 osob, taneční parket a v herně kulečník, stolní tenis a šipky. Možnost sledování sportovních přenosů. Poskytuje celodenní stravování hostům hotelu a je přístupná i veřejnosti. Otevírací doba pro veřejnost je od 11.00–23.00 hodin.Restaurace má taneční parket. Prostory lze využít i na pořádání svateb, rodinných oslav, různých setkání a společenských akcí. Je zde také salonek pro cca 30 osob a menší herna. V letních měsících je otevřena zahradní restaurace

Parkování

Parkování je možné přímo před objektem na vyhrazeném parkovišti, nebo uvnitř objektu. Individuelně lze také poskytnout garážové stání. Hotel je dostatečně vybaven a poskytuje potřebný standard všem hostům.

Služby

Hotel Inter poskytuje nejen ubytovací služby, ale má také potřebné zázemí pro organizování kurzů, školení a dalších společenských i individuelních akcí za výhodných cenových podmínek. Nově jsme pro Vás zprovoznili VIP salónek.Nově jsme rozšířili nabídku naší restaurace o PIZZU a nabízíme též možnost sportovního vyžití na naší nové BOWLINGové dráze a whirpool. Disponuje několika vybavenými učebnami, společenskými prostory, restaurací, dvěma bowlingovými dráhami, sportbarem, tanečním parketem, diskotékou.

Vybavení objektu

Školení - prostory pro školení Hotel nabízí pronájem prostor pro firemní školení a semináře, které jsou firmami pravidelně využívány. Učebny lze variabilně přizpůsobit jak počtu účastníků, tak i dispozičním potřebám. Při organizaci školení lze poskytnout i připojení k síti internet a kompletní technické vybavení k prezentaci. Školení - učebny Hotel disponuje třemi školícími místnostmi s kapacitou 2x40 a 1x80 míst, které lze variabilně přizpůsobit podle potřeby. V případě zájmu je k dispozici i kompletní technické vybavení k prezentaci. Školení - prezentační technika V rámci školení nabízíme následující doplňková zařízení

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Inter Nové Strašecí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Inter

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Inter, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nové Strašecí - Nové Strašecí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Inter. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nové Strašecí - Nové Strašecí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.