Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Město pod Smrkem a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Bajkovna Na Výsluní ubytování Nové Město pod Smrkem

Penzin Bajkovna je zařízení se 4 pokoji 3+2+2+1 celkem 8 lůžek,každý pokoj má samostatné socální zařízení, plně vybavenou kuchyní, společenskou místností pro 12 míst a garáží jen pro kola a na opravy kol.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou

Detailní popis objektu Penzion Bajkovna Na Výsluní ubytování Nové Město pod Smrkem a jeho okolí:

skupiny max 8 lidíBáječné ubytování v Novém Městě pod Smrkem v Jizerských horách s báječnými terénními stezkami a singltrekem, kde jsou cyklisté vítáni a bajkeři zvlášťje v rodinném domku v lokalitě Na Výsluní v blízkosti lesa. Součástí je terasa se zahradou. Nedaleko je rekonstruovaný Klingerův zámeček. Co j e nejdůležitějští pro bajkery ? Je to nově postavený singltrek v rámci česko-polského programu. Výsledkem je cca. 40 km terénních stezek - singltreků.

Pro někoho možná nezvyklý název bajkovna, jsme zvolili zcela záměrně. Chceme tím dát jasně najevo, že nepočítáme jen s ubytováním pro turisty toužící probádat tento nádherný kraj Frýdlantského výběžku pěšky (nebo autem a pěšky), ale i pro cykloturisty. Ať už krajem pouze projíždíte, nebo jste přijeli právě kvůli aktivnímu vyžití v tomto místě, můžete se spolehnout na to, že si kolo:- můžete umýt od bláta

- uklidit do garáže, která je pro to určena

- provádět drobné opravy a údržbuVšem těm, kteří zatím nehodlají 100 % využít náši specifickou nabídku služeb přejeme příjemný pobyt v ”Pensionku Na Výsluní”.K dispozici jsou 4 pokoje -1 x jednolůžkový

1 x třílůžkový

2 x dvoulůžkový.Každý pokoj má samostatné sociální zařízení.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Bajkovna Na Výsluní Nové Město pod Smrkem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Bajkovna Na Výsluní

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Bajkovna Na Výsluní, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Bajkovna Na Výsluní. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.