Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Město nad Metují a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Hotel Metuj - pension pro seniory ubytování Nové Město nad Metují

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování široké klientele. Zařízení je však speciálně uzpůsobeno především osobám v seniorském věku.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Hotel Metuj - pension pro seniory ubytování Nové Město nad Metují a jeho okolí:

Hotel Metuj – penzion pro seniory

je moderní zařízení, jehož provoz byl zahájen v nově zrekonstruovaných prostorách, přizpůsobených mimo jiné také pro potřeby osob s poruchou hybnosti.

Hotel je umístěn v blízkosti centra, ale přitom dostatečně vzdálen od turisticky zajímavých rušnějších částí města, výborně dostupný z autobusového nádraží.

Kapacita hotelu je 100 lůžek, umístěných v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou plně vybaveny s možností přizpůsobení individuálním požadavkům a potřebám klientů.V našem zařízení poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování široké klientele. Zařízení je však speciálně uzpůsobeno především osobám v seniorském věku – klidné prostředí, vyškolený personál, odpovídající vybavení pokojů i společných prostor. V souvislosti s pobytem je možné sjednat také stravování, a to formou polopenze či plné penze.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Metuj - pension pro seniory Nové Město nad Metují

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Metuj - pension pro seniory

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Metuj - pension pro seniory, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nové Město nad Metují - Nové Město nad Metují. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Metuj - pension pro seniory. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nové Město nad Metují - Nové Město nad Metují, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Rambousek Nové Město nad Metují
***

Hotel Rambousek
[ ubytování Nové Město nad Metují ]

celoročně pro obchodní a služební pobyty.Hotel Nové Město nad Metují Rambousek ubytování: Hotel Rambousek poskytuje ubytování evropského standardu a hostům nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky a k dispozici je také ubytování v dvoulůžkových apartmánech. Hotelové pokoje Rambousek ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou