Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nové Dvory a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Starý Dvůr ubytování Nové Dvory

Ubytování v penzionu v obci Nové Dvory poblíž Ždáru nad Sázavou Nabízíme Vám nadstandartní ubytování v Penzionu Starý dvůr, který se nachází v obci Nové Dvory. Obec se nacházi nedaleko města Ždár nad Sázavou a poblíž města Přibyslav, v kraji Vysočina.


Detailní popis objektu Penzion Starý Dvůr ubytování Nové Dvory a jeho okolí:

Nabízíme komfortní ubytování v 8 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením a připojením k internetu. Některé pokoje jsou navíc vybaveny lednicí a telefonem.Pro náročné doporučujeme samostatně stojící apartmá se třemi pokoji, halou a kuchyní na ploše 130m2.Pro hosty je k dispozici sauna, přírodní jezírko s filtrovanou vodou, stolní tenis, biliár, hřiště na petanque, hřiště na tenis s umělou trávou a venkovní gril.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Starý Dvůr Nové Dvory

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Starý Dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Starý Dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nové Dvory - Nové Dvory. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Starý Dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nové Dvory - Nové Dvory, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.