Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nová Lhota a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


**

 Rekreační Středisko Vápenky ubytování Nová Lhota

Rekreační a chatová oblast Vápenky leží na úpatí Velké Javořiny (970m) nejvyššího bodu Chráněné krajiné oblasti Bílé Karpaty na samém pomezí Horňácka v katastru obce Nová Lhota.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetDetailní popis objektu Rekreační Středisko Vápenky ubytování Nová Lhota a jeho okolí:

Toto malebné místo je vyhledáváno zvláště lidmi , kteří mají rádi přírodu a turistiku. V samotné obci se nachází mnoho původních dobových stavení a kolem nepřeberné množství chat a chalup,kam se sjíždí za dovolenou a rekreací lidé téměř z celé republiky. Vápenky i celé okolí je navštěvováno celoročně. Od jara do podzimu pro pěší tůry, houbaření a cykloturistiky, v zimě si přijdou na své vyznavači bílé stopy. Veškerou turistiku (letní i zimní) včetně cykloturistiky lze po předchozí domluvě absolvovat s doprovodem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Vápenky Nová Lhota

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Vápenky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Vápenky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nová Lhota - Nová Lhota. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Vápenky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nová Lhota - Nová Lhota, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion U Černého potoka Nová Lhota
***

Penzion U Černého potoka
[ ubytování Nová Lhota ]

vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na všech pokojích je pro hosty zdarma dostupný internet. Máte sebou domácího mazlíčka, rádi ho ubytujeme. Parkování je možné přímo u penzionu a je zcela zdarma. restauraceK ubytování poskytujeme pobyt se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Nezapomenuteln ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečníkMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem