Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nivnice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA.


Ubytování Nivnice
Rekreační středisko Nivnická riviéra nabízí ubytování s možností sportovního vyžití. V areálu se nachází bungalovy a apartmány bez příslušenství, bufet, venkovní bazén (velký a dětský), tenisové kurty (antuka i tráva) a kurt na beach-volejbal.
K hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nivnice - Nivnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Nivnice - Nivnice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.