Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nivnice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 6 m/s


Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA ubytování Nivnice

Rekreační středisko Nivnická riviéra nabízí ubytování s možností sportovního vyžití. V areálu se nachází bungalovy a apartmány bez příslušenství, bufet, venkovní bazén (velký a dětský), tenisové kurty (antuka i tráva) a kurt na beach-volejbal.
K hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA ubytování Nivnice a jeho okolí:

Areál riviery je opticky rozdělen na tři části: hlavní budova (apartmány bez příslušenství) s koupalištěm, bungalovy a tenisové kurty. Součástí je devět bungalovů, které jsou od koupaliště odděleny pouze plotem.Celková kapacita je 45 lůžek.Součástí areálu jsou dva bazény : velký (délka 33m, šířka 15m, hloubka 0,8-1,7m) a dětský bazén (délka 10m, šířka 5m, hloubka 0,3m), 4 tenisové kurty (antuka, umělý trávník) a také větší přírodní ohniště s posezením. Součástí koupaliště je též beach-volejbalový kurt.V areálu je možnost zapůjčení jízdních kol. V blízkosti (cca 300m) je atletické hřiště.Ubytování: max. 3 osoby na bungalov (2 lůžka + přistýlka formou rozkládacího lůžka). Jedná se o dřevěný srubový bungalov s malou zastřešenou terasou, který je rozdělen na pokoj (lůžka, 2x šatní skříň), kuchyňku (pouze se skříňkou) a sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, teplá i studená voda a WC). V chatce je k dispozici plastové zahradní posezení na terasu. Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.Parkování je v uzavřeném areálu zdarma.Apartmány bez příslušenství 4-lůžkové (2x 2-lůžkový pokoj, umyvadlo).

Apartmány bez příslušenství 2-lůžkové (pouze s umyvadlem).

Společné sociální zařízení v hlavní budově.

Stravování:Je zde možnost objednání stravy v sousedním hotelu Savary.Koupaliště bývá napuštěno zhruba v období od poloviny června do konce srpna.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA Nivnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nivnice - Nivnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko NIVNICKÁ RIVIÉRA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nivnice - Nivnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.