Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Neratovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna U medvěda ubytování Neratovice

Ubytovna U medvěda se nachází v obci Neratovice. Nabízí levné ubytování o kapacitě 64 lůžek, vhodné pro firmy i jednotlivce, u budovy vlastní parkoviště. Pokoje jsou vybaveny šatními skříněmi, stolkem s židlemi a ledničkou, sociální zařízení společné.
Detailní popis objektu Ubytovna U medvěda ubytování Neratovice a jeho okolí:

Budova se nachází 350 m od první vrátnice Spolany a 700 m od železniční stanice. Přímo před budovou je vlastní parkoviště pro 24 automobilů. Parkování autobusů a rozměrnějších přívěsů je možné sjednat v uzavřeném areálu za ubytovací budovou.Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti je ubytování vhodné nejen pro práce v Neratovicích, ale i v severní části Prahy. Mimo krátkodobé pobyty je možné sjednat též dlouhodobý pronájem pokojů pro firmy, jejichž pracovníci opakovaně dojíždějí.Kapacita:

Počet pokojů: 47 (9 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových, 7 třílůžkových a 1 čtyřlůžkový)

Počet lůžek: 94Vybavení:

Všechny pokoje jsou vybaveny šatními skříněmi, stolkem s židlemi a ledničkou. Sociální zařízení a kuchyňky jsou společné. Lze umožnit připojení k internetu pomocí interní počítačové sítě.Zázemí:

Kuchyňka 3x, WC 12x, koupelny 6x (každá s dvěmi sprchovými kouty a umyvadly). Společenská místnost.Cena ubytování včetně DPH, platná od 1.2.2011:

210,- Kč za osobu a noc

Ceny dlouhodobého ubytování jsou smluvní a odvíjejí se od počtu osob a délky pobytu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna U medvěda Neratovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna U medvěda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna U medvěda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Neratovice - Neratovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna U medvěda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Neratovice - Neratovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.