Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Neratovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Drevorex ubytování Neratovice

Penzion Dřevorex Neratovice má kapacitu 50 lůžek. Penzion nabízí dvou a třílůžkové pokoje, každý pokoj má svoji kuchyňskou linku se základním nádobím, varnou konvicí, elektrovařičem.
Služba na recepci je 24 hodinhttp://penzion.drevorex.cz
Telefon(+420) 315 681 775
 
Mobil(+420) 607 970 574
 

Detailní popis objektu Penzion Drevorex ubytování Neratovice a jeho okolí:

Penzion se nachází na okraji města Neratovice, cca 10 minut chůze od centra města.

Penzion je vzdálen též asi 10 min. chůze od nádraží a přímo u penzionu staví autobus, který Vás za 30 min. doveze do Prahy na stanici metra Letňany.Penzion Dřevorex Neratovice má kapacitu 50 lůžek. Penzion nabízí dvou a třílůžkové pokoje, každý pokoj má svoji kuchyňskou linku se základním nádobím, varnou konvicí, elektrovařičem.Pokoje mají na patře společné sociální zařízení a sprchy.Každodenní úklid pokojů a sociálního zařízení je v ceně.Nepřetržitá recepční služba.Naproti penzionu je malý obchod s potravinami.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Drevorex Neratovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Drevorex

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Drevorex, které nabízí ubytování ve městě (obci) Neratovice - Neratovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Drevorex. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Neratovice - Neratovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.