Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Němčičky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Ubytování TJ Sokol Němčičky.


Ubytování Němčičky
Sportovně - rekreační areál Němčičky se nachází v malebné krajině hanáckého Slovácka, nedaleko města Břeclav a Brno. Areál nabízí ubytování sportovní i rekreační vyžití jak v letní, tak v zimní sezóně. Oblast je celoročně lákadlem pro pěší i cykloturisty.
 je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování TJ Sokol Němčičky

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování TJ Sokol Němčičky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Němčičky - Němčičky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování TJ Sokol Němčičky. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Němčičky - Němčičky je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.