Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Němčičky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování TJ Sokol Němčičky ubytování Němčičky

Sportovně - rekreační areál Němčičky se nachází v malebné krajině hanáckého Slovácka, nedaleko města Břeclav a Brno. Areál nabízí ubytování sportovní i rekreační vyžití jak v letní, tak v zimní sezóně. Oblast je celoročně lákadlem pro pěší i cykloturisty.
 je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování TJ Sokol Němčičky ubytování Němčičky a jeho okolí:

Nabízíme možnost sportovního vyžití v kombinaci s poznáním vyhlášené vinařské oblasti jižní Moravy. V areálu naleznete koupaliště, antukový kurt, fotbalové hřiště. V zimě si zde můžete zalyžovat na najníže položené sjezdovce ve střední Evropě. Areál je vhodný k rekreaci rodin s dětmi, pořádání firemních setkání a sešlostí větších skupin. Vyhledávaným cílem je náš areál pro konání soustředění sportovních oddílů. Celá oblast je celoročně lákadlem pro pěší i cykloturisty.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování TJ Sokol Němčičky Němčičky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování TJ Sokol Němčičky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování TJ Sokol Němčičky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Němčičky - Němčičky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování TJ Sokol Němčičky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Němčičky - Němčičky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.