Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Němčice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Penzion NA RYCHTĚ ubytování Němčice

V penzionu jsou 2 dvoulůžkové pokoje a 2 třílůžkové pokoje,každý s vlastním sociálním zařízením.Dále apartmán s dvoulůžkem a patrovou postelí s vlastním sociálním zařízením.Vybavená kuchyň,společenská místnost,uzavřený dvůr s grilem.WIFI.


Detailní popis objektu Penzion Penzion NA RYCHTĚ ubytování Němčice a jeho okolí:

Penzion je kompletně zrekonstruová­ná vesnická rychta, postavená v 16 stol­etí. V okolí je ­krás­ná příroda. V Litomyšli se nachází mnoho historických památek, míst­ní re­nesanční zámek je zapsán na seznam světového dědiství UNESCO.V penzionu jsou dva dvojlůžkové ­poko­je, dva třílůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. Dále apartmán s dvojlůžkem, patrovou postelí s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň, jídelní kout, společenská místnost s TV a uzavřený dvůr s grilem. Parkování je v místě ubytování. V penzionu je možnost připojení na internet - wifi.V okolí penzionu se nachází mnoho cyklostezek. Z Litomyšle a České Třebové jezdí cyklobus. V místě je koupaliště a fotbalové hřiště. V okolí je krytý plavecký bazén, koupaliště s tobogánem, tenisové a squashové kurty, minigolfový areál, motokárová hala, bike park, paintbollové hřiště, krytý zimní stadion, sauna, spinning centrum, bowlingové dráhy, lyžařské areály, lanový park, půjčovna kol a koloběžek, možnost jízdy na koni. Vše do vzdálenosti cca 7 km.Obec Němčice se nachází mezi městy Česká Třebová a Litomyšl.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Penzion NA RYCHTĚ Němčice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Penzion NA RYCHTĚ

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Penzion NA RYCHTĚ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Němčice - Němčice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Penzion NA RYCHTĚ. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Němčice - Němčice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.