Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nelahozeves a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion J. K. ubytování Nelahozeves

Pouze 30 km od Prahy s výhledem na zámek Nelahozeves. Naše ubytovací zařízení Vám nabízí 19 lůžek ve dvou a třílůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion J. K. ubytování Nelahozeves a jeho okolí:

Pouze 30 km od Prahy s výhledem na zámek Nelahozeves.

Naše ubytovací zařízení Vám nabízí 19 lůžek ve dvou a třílůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, z toho 2 apartmány vybaveny kuchyní, sporákem a mikrovlnou troubou. Parkování v uzamčeném dvoře objektu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion J. K. Nelahozeves

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion J. K.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion J. K., které nabízí ubytování ve městě (obci) Nelahozeves - Nelahozeves. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion J. K.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nelahozeves - Nelahozeves, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Marina Vltava Nelahozeves
***

Hotel Marina Vltava
[ ubytování Nelahozeves ]

nabízí ubytování s výhledem na řeku v příjemném stylovém prostředí nového penzionu o kapacitě až 30 lůžek. Ubytovací kapacita je 6 pokojů / 25 lůžek + 3 přistýlky. A doplňková ubytovací kapacita v budově restaurace - 2 pokoje (celkem max. pro 6 osob). Penzion taktéž nabízí možnost celodenního stravování.Služby penzionu ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou