Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nedvědice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Restaurace a Penzion Barborka ubytování Nedvědice

Penzion s restaurací Barborka v Nedvědici Vám nabídne nejen ubytování v Nedvědici v příjemném domácím prostředí útulných pokojů s vlastní sociálním zařízením a tv ale také bohatou kuchyni místní restaurace a v letním období posezení v krásné zahradě.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.penzion-barborka.cz/
Telefon(+420) 566 566 317 (Olga Pšurná Víšová)
(+420) 607 906 613 (Olga Pšurná Víšová)
 

Detailní popis objektu Penzion Restaurace a Penzion Barborka ubytování Nedvědice a jeho okolí:

Penzion Barborka byl původně ateliér velice známého akademického malíře Aloise Lukáška,který se nacházel přímo v nynější restauraci.Snažíme se Vám nabídnout jen ty nejkvalitnější služby v našem oboru a také velmi útulné a klidné ubytování,romantické posezení v okrasné zahradě,domácí kuchyně,sprostředkování výletů a prohlídek blízkých památek jako Pernštejn, Zubštej.Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb.Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených hostů.Penzion Barborka v Nedvědici je vhodný jak pro rodinnou rekreaci tak jako výletní místo nebo pro pořádání firemních akcí. V ceně za ubytování je zahrnuta bohatá snídaně.Při delších pobytech jsou možné slevy dohodou.Všechny pokoje našeho penzionu mají balkon a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV.Prostory penzionu Barborka v Nedvědici i jeho zahrady jsou pokryty sítí Wi-Fi.Cena např. za dvoulůžkový pokoj včetně dvou bohatých snídaní je 850 ,-

Našim cílem je,aby jste byli všichni u nás spokojeni a rádi se vraceli do Nedvědice,proto již osmý rok pro Vás připravujeme nový jídelníček,nové nabídky a kvalitnější služby.Jsme schopni zajistit při přílěžitosti Vaší oslavy, hostiny, svatby a jiných nejrůznějších akcí vše "pod jednou střechou" - hudbu, raut, nejrůznější speciality na přání z naší udírny a na rožni, květiny, prohlídky památek, přírody,typy kam za sportem a zábavou v nejbližším okolí našeho penzionu Barborka v Nedvědici.

Připravili jsme již spousty oslav,svateb,pohřbů,školení, firemních prezentací,narozenin,rautů i svatebních obřadů pod širým nebem na naší zahradě.Rádi Vám připravíme spoustu jiných jídel,než máme ve stálé nabídce,které potřebují delší čas na přípravu.Jsou to různé pečené kachny,krocani,husy,speciality , jako plněné panenky a různé závitky,opékané selátko,krkovička na rožni, prostě se pokusíme vždy vyhovět Vašemu přání.Pro ubytované hosty nabízíme plné i polopenze a menu pro veřejnost.

Mikroregion Pernštejn vznikl2007.Do svazku vstoupilo 8 obcí: Nedvědice,Černvír,Doubravník,Drahonín,Olší,Sejřek,SkoroticeUjčov.Jsou zde nádherné turistycké trasy,historické památky např. Pernštejn,Zubštejn dále Vírská přehrada,Černvír-historický krytý trámový most,Doubravník-kostel Povýšení sv. Kříže-(umístěna zde pseudogotická hrobka Mitrovských,v níž je umístěno 19 sarkofágů),Moravský kras s jeskyněmi a propastí Macocha,zámek Kunštát,Westernové městečko Šiklův Mlýn a strašidelný zámek Draxmoor.

Restauraci a Penzionu Barborka v Nedvědici dělá v neposlední řadě dobré jméno také to, že vždy když se točil na hradě Pernštejně nějáký film či pohádka, herci využívali našich služeb jak stravovacích tak ubytovacích. Na našich stránkách můžete vidět například spokojenou Jiřinku Bohdalovou u nás na zahradě, pana Trojana, kterému se údajně u nás velmi dobře učil text, a také v neposlední řadě režiséři a scénáristé jako např. pan Svěrák či nejrůznější jednání politických činitelů.

Celé katastrální území Nedvědice a Pernštejna je součástí přírodního parku Svratecká hornatina,který byl zřízen v roce 1995.Území přírodního parku zaujímá celkovou plochu 251 km2. Nejbližšího okolí Nedvědice se dotýkají zvláště chráněná maloplošná území.Penzion Barborka se nachází přímo u hlavní silnice, nelze jej tedy přehlédnout.Parkování je přímo u objektu. Ubytování v Penzionu a restauraci Barborka je však klidné a ve všech směrech příjemné.Každý pokoj má krásný výhled na Nedvědici a okolí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Restaurace a Penzion Barborka Nedvědice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Restaurace a Penzion Barborka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Restaurace a Penzion Barborka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nedvědice - Nedvědice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Restaurace a Penzion Barborka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nedvědice - Nedvědice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Zubr Ujčov
***

Penzion Zubr
[ ubytování Ujčov ]

asfaltové parkoviště, garáž pro uskladnění kol, lyží a lodí a oplocená travnatá plocha, kterou lze využít jako hřiště pro děti (je zde pískoviště a houpací lavička), cvičení aerobiku, jógy atd. V obci pak je fotbalové hřiště s kvalitním trávníkem, tenisový kurt s antukou a malé dětské hřiště.Penzion Zubr v obci Ujčov d ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou