Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nechanice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Apartmány Novákovi ubytování Nechanice

Stylově zařízené apartmány s veškerým komfortem. Vlastní vchody, terásky, sociální zařízení,kuchyň. Perfektní dostupnost do HK. Výhodná pozice na golf Hrádek, Myštěves.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Apartmány Novákovi ubytování Nechanice a jeho okolí:

Stylově zařízené apartmány. Jedná se vždy o samostatný apartmán s vlastním vchodem, plně vybaveným kuchyňským koutem,sociálním zařízením, vlastní teráska. Kryté parkování, tenisové hřiště k dispozici na vlastním pozemku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Novákovi Nechanice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Novákovi

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Novákovi, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nechanice - Nechanice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Novákovi. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nechanice - Nechanice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.