Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Nechanice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


****

 Kemp Lodín ubytování Nechanice

Náš kemp je v provozu od roku 2004 a jeho výhradním vlastníkem je obec Lodín. Snažíme se ho vést jako moderní kemp a místo pro klidnou rekreaci, kde je dostatek místa pro klidný pobyt s malými dětmi a dostatek klidu ve večerních hodinách.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hotelu

Detailní popis objektu Kemp Lodín ubytování Nechanice a jeho okolí:

Náš kemp je v provozu od roku 2004, výhradním vlastníkem je obec Lodín. Kemp disponuje 10 čtyř-lůžkovými vybavenými chatkami, letos nově bude k dispozici ještě 5 chatek. Přímo vedle kempu se nachází moderní koupaliště s bazénem a tobogánem. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi i domácími mazlíčky, pro handicapované na vozíčku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proKemp Lodín Nechanice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Kemp Lodín

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Kemp Lodín, které nabízí ubytování ve městě (obci) Nechanice - Nechanice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Kemp Lodín. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Kemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Nechanice - Nechanice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.