Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Napajedla a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion U loděnice ubytování Napajedla

Ubytování přímo na břehu řeky Moravy - Baťův kanál, s terasou a výhledem na zámek Napajedla s možností zapůjčení člunů, vířivky, vozítek Segway, skákací hrad. Podél řeky cyklostezka. Ideální pro rodiny s dětmi. Zvíře možné.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion U loděnice ubytování Napajedla a jeho okolí:

◾1 pokoj s manželskou postelí+ možná přistýlka, či dětská postýlka

◾1 pokoj se dvěma patrovými postelemi

◾klimatizace - v pokoji s manželskou postelí- při otevřených dveřích chladí/topí ve všech prostorech

◾společenská místnost s jídelnou a krbovými kamny

◾kuchyňský kout (vařič, mikrovlnná trouba, lednice, sada nádobí, příbory)

◾koupelna (WC, sprchový kout)

◾parkování přímo u penzionu- střeženo bezpečnostními kamerami

◾dřevěná terasa s výhledem na řeku a zámek Napajedla

◾molo ke kotvení člunů

◾venkovní ohniště

◾shoz pro spouštění člunů (pro lehčí čluny), pro těžší čluny je možno využít sjezdy pro čluny ve Spytihněvy, nebo Otrokovicích.

◾TV a rádio nenabízíme- u nás můžete sledovat "jen" tekoucí řeku z terasy, nebo pozorovat plameny v ohništi, nebo v krbu :-)

◾Wi-Fi

◾na přání za příplatek: vyhřívaná nafukovací vířivka 500,-/den, skákací hrad, čluny (v místě ubytování), vozítka SegwayAtrakce v okolí:

◾půjčovna člunů a prodejna vodáckých potřeb na místě

◾Baťův kanál a řeka Morava- přímo u penzionu- 10m

◾jste-li u nás ubytovaní, tak pro oslavu narozenin Vašich dětí (či jen tak) nafoukneme na přání skákací hrad ve tvaru lodi (se slevou 70% oproti běžnému pronájmu)

◾500m vzdušnou čarou od zámku Napajedla (Muzeum Napajedla otvírá stálou expozici Hřiště hraček a výstavu Dialog s maminkou, která bude probíhat od 1.6.2013 do 27.7.2013.)

◾cyklostezka na pravém břehu 30m

◾cyklostezka na levém břehu- přes řeku

◾centrum Napajedel 700m

◾napajedelský hřebčín- 600m východně

◾Kroměříž 33 km (dostupný i na kole po cyklostezce)

◾Zlín 12km (Baťův Institut - muzeum T.Bati, obuvnické muzeum, galerie; Zlínský mrakodrap - legendární výtah T.Bati, vyhlídka; Galaxie - zábavní centrum pro děti i rodiče; ZOO Zlín; Lanové centrum CVAK Zlín; Městské Lázně - plavání 50m, 25m, dětský bazén; Jezdecké sportovní středisko Zlín-Příluky - jízdárna, projížďky na koních)

◾Velehrad jen 15km

◾přírodní koupání ve štěrkovištích Ostrožská Nová Ves, Pahrbek, Otrokovice, Spytihněv dostupné i na kole

◾koupaliště: ve Zlíně (Městské lázně, koupaliště Panorama, koupaliště Zelené), aquapark Uherské Hradiště (vše vozem cca 25min.)

Výhodou Penzionu U LODĚNICE je výborná dopravní dostupnost, strategická poloha cca v horní třetině Baťova kanálu- máte-li člun umožňující překonat Bělovský jez, tak od nás doplujete až do Kroměříže, jinak do Otrokovic, či nebo na druhou stranu Baťova kanálu až do Skalice. Penzion se nachází v říční části Baťova kanálu a proto je tento úsek řeky Moravy je oblíbený i mezi rybáři.Další výhodou je že náš objekt je mimo městskou zástavbu a dostateřně daleko od míst, kde se pořádají zábavy, koncerty, či diskotéky. Nikdo Vás nebude rušit a naopak nikoho nebudete rušit.Cena:

◾dospělá osoba: 420,-Kč/noc

◾dítě 0-5 let: ZDARMA

◾dítě 5-18 let: 250,-Kč/noc

◾příplatek: 10% pro ubytovaní na jednu noc

◾pes: 50,-/nocRezervace přijímáme telefonicky, nebo emailem.Ceny jsou uvedeny včetně DPH, ložního prádla, ručníků, náklady na vodu a elektřinu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U loděnice Napajedla

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U loděnice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U loděnice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Napajedla - Napajedla. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U loděnice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Napajedla - Napajedla, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.