Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Napajedla a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Hotel zámek Napajedla ubytování Napajedla

Zámek Napajedla nabízí romantické ubytování v zámeckých pokojích. Nechejte se hýčkat našimi službami, zámeckými procedurami, popíjejte bylinkové čaje, relaxujte s vůněmi, vyzkoušejte golf v zámeckém parku, ochutnejte domácí delikatesy.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Hotel zámek Napajedla ubytování Napajedla a jeho okolí:

Navštivte zámecký domácí boutique HOTEL, krásnou kavárnu a restauraci nebo vyrazte jen na výlet a vydejte se do světa historie na prohlídkách zámku a různých výstavách.Neváhejte a vstupte do tohoto barokního sídla, kde se budete cítit jakoby vytrženi z každodenní reality světa. Zapomenete na běžné denní starosti, budete vnímat krásu prostoru a kouzlo místností, kterými procházela historie. Čeká na vás ubytování v patře zámeckých pokojů, jenž jsou zařízeny v jedinečném "eklektik stylu", který kombinuje staré s novým. Vyzkoušet můžete pokoj Moudrost, Něžnost, Vitalita, Motivace, Rovnováha, Radost či některé další. Nechejte se hýčkat našimi službami, zámeckými procedurami, popíjejte bylinkové čaje, relaxujte s vůněmi, vyzkoušejte golf v zámeckém parku, ochutnejte domácí delikatesy, které jsou připravovány z lokálních surovin. Všechny služby na zámku jsou připraveny tak, aby vám zpříjemnily život. Proto vychutnávejte nejenom romantiku, ale taky klidné chvíle na zámku se vším, co k tomu patří.Život nás všech je pestrobarevný. Střetávají se v něm různé situace, emoce, city, přání. Je to živý, dynamický koloběh, který se neustále vyvíjí a mění, stejně jako my samy. V našich pokojích budete nalézat nejenom klid a pohodu, ale zároveň můžete posílit sebe sama. Můžete si vybrat z rozličných pokojů, které jsou pojmenovány dle rozdílných životních aspektů. Objevte svět zámeckých pokojů bez televizí a minibarů. Vyzkoušejte kouzlo zámeckého ubytování, které vám umožní vzdálit se od každodenních starostí. Každý pokoj je doplněněn také o přírodní esenci, která podpoří danou vlastnost, podle níž se pokoj nachází. Schází vám odvaha, ubytujte se v pokoji Odvaha, postrádáte rovnováhu, v pokoji Rovnováha vám ji pomůžeme naleznout, chcete se v životě radovat, využijte pokoj Radost.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel zámek Napajedla Napajedla

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel zámek Napajedla

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel zámek Napajedla, které nabízí ubytování ve městě (obci) Napajedla - Napajedla. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel zámek Napajedla. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Napajedla - Napajedla, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.