hledání v katalogu ubytování v České republice


Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích ubytování Mutěnice
Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích.
Součástí vinného sklepa jsou čtyři dvoupostele o šířce cca 140cm, které jsou všechny v podkroví včetně kuchyňky, sprchového koutu a toalety.je možné spaní až 8 osob -pronajímáme jako celek a to za1500kč(1os-188kč)
Detailní popis objektu Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích ubytování Mutěnice a jeho okolí:
Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích
Ubytování je ve vinném sklepě v Mutěnicích v areálu vinných sklepů, které mají název "Bůdy"(slovo Bůda u nás znamená nadzemní část vinného sklepa a sklep je část pod povrchem- u nás vesměs kvelbený, pokud není na brambory ).
Areál vinných sklepů má pojmenované uličky, kterých je v této oblasti hojně.V těchto uličkách se nachází na 500 vinných sklepů. Můj vinný sklep se nachází v ulici spojka, která patří mezi výše položené. U vinného sklepa je možné zaparkovat, a tak se nemusíte vláčet se zavazadlama dalekou cestu.
Stravování je možné v 200m vzdálené restauraci pod Bůdama, které se říká U hranolka(historicky nejprodávanější pochutina-nyní už nepříliš využívaná).
O 100m dále je sportoviště s širokým využitím(volejbalové hřiště,tenisový kurt, U rampa,fotbalové hřiště). U tohoto sportoviště je přiléhlá hospůdka, které se říká záchranka. Tento název získala z důvodu zachránění opilcových rán po konzumace ve vinných sklepech, jelikož otvírá již v 7:30 a je tak možno si dát vyprošťovací pivko.
Koupání v létě je možné buď v přírodě v mutěnických rybníkách vzdálených asi 3km od vinného sklepa, a nebo na koupalištích v Dubňanech (6km) a v Hodoníně (12km), kde je i krytý bazén.
Pokud někdo rád jezdí na kole je možné kola uzamknout na terásce vinného sklepa, který je z okna pozorovatelný přímo z podkroví sklepa, kde je ubytování. Mutěnice leží na vinařské cyklistické stezce-mapy jsou k zapůjčení ve vinném sklepě.
Další zábava:
-Bowling-čejkovice 6km, Hodonín 12km
-Šipky-přímo ve sklepě, a nebo v nejbližší restauraci
-Lyžování-Němčičky 20km
Popis ubytování:
Součástí vinného sklepa jsou čtyři dvoupostele o šířce cca 140cm, které jsou všechny v podkroví včetně kuchyňky, sprchového koutu a toalety. Z podkroví je vstup na zastřešenou terasu o rozměru cca 50m², kde součástí je udírna s grilem.V přízemí se nachází společenská místnost s jedním stolem kterému náleži dvě lavice a 4 židle. Dále jsou zde krbové kamna, kterýma se vytápí celý vinný sklep. Pro zábavu slouží televize s dvd přehrávačem.
Cena ubytování:
Celý vinný sklep, kde je možné spaní až 8 osob pronajímáme za cenu: pro 1 osobu je pronájem vinného sklepa 300kč,pro dvě osoby je pronájem vinného sklepa 500kč,pro 3 osoby 750kč,pro 4 osoby 1000kč pro 5 osob 1250kč. Pokud je vinný sklep obsazen více jak 5 osobami je účtováno 1500kč.
Pokud by Vám nevyhovovalo obsazení celého sklepa je možné dohodnout podmínky přímo pro Vás.
Bližší informace a objednání ubytování v našem vinném sklepě s Vámi provede:
Vít Špéra
telefon:777 945 089
e-mail:vitosek@seznam.cz
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování ve vinném sklepě v Mutěnicích Mutěnice
Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích
Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích,
které nabízí ubytování ve městě (obci) Mutěnice - Mutěnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat.
Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail.
Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mutěnice - Mutěnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.


ve dvou rodinných penzionech nedaleko města Hodonína, o celkové kapacitě 43 lůžek.Penzion San Marko " Na Brněnské" Mutěnice ubytování : Celková kapacita 23 lůžek. Rozdělení pokojů - 3x dvoulůžkový, 3x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový pokoj. Společné sociální zařízení pro všechny pokoje se nachází na chodbě. Každý poko ...