Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mutějovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Rekreační Středisko Mutějovice ubytování Mutějovice

Nabízíme ubytování všem vyznavačům aktivní turistiky, poznávání a cestování za zážitky i dalším a to v krásném areálu s možností parkování uvnitř. Obec Mutějovice,okres Rakovník, kraj Středočeský. Squash,tenis,učebna Taktéž nabízíme velké sportovní vyži
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Rekreační Středisko Mutějovice ubytování Mutějovice a jeho okolí:

Nabízíme ubytování všem vyznavačům aktivní turistiky, poznávání a cestování za zážitky i dalším a to v krásném areálu s možností parkování uvnitř.

Taktéž nabízíme velké sportovní vyžití, jako je squash, tennis, petange, volejbal, badminton, místní klub na večerní posezení.Poddžbánsko je kraj s mnohými krásami, jako jsou například Kounovské kamenné řady, zříceniny hradů Pravda a Džbán a mnohé další.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Mutějovice Mutějovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Mutějovice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Mutějovice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mutějovice - Mutějovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Mutějovice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mutějovice - Mutějovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.