Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mšeno a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování autokemp - ubytovna SK Mšeno ubytování Mšeno

Autokemp-ubytovna se nachází ve sportovní areálu SK Mšeno které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko.Ubytovna s kapacitou 31 až 33 lůžek má celoroční provoz,další 17 lůžek je ve stálých karavanech které jsou plně vybaveny a napojeny na el. energii.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolendisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů


Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Ubytování autokemp - ubytovna SK Mšeno ubytování Mšeno a jeho okolí:

Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé(přestup v Ráji) Vzdálenost od kempu 1.km. Autokemp – Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Informace o ubytování.

Autokemp Prostor v autokempu lze využívat hlavně pro postavení stanů a karavanů, parkování je možné přímo u vlastního zařízení nebo v areálu. Autokemp je vybaven el. přípojkami a vlastním soc. zařízením které je využíváno v kabinách pro kopanou k dispozici jsou sprchy, umyvárny s teplou i studenou vodou a wc. V době provozu kempu je otevřená i kuchyňka která je vybavena rychlovarnými konvicemi, plynovými vařiči a lednicí a možností sezení u stolu.

Ubytovna Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek . V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,1x3lůž,5x4lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout,4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka.

Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí,rychlovarnou konvicí,radiobudíkem, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Restaurace Je otevřena zatím jenom v sezóně, mimo sezónu na požadavek ubytovaných nebo při konání různých akcí. Kapacita je 40 míst u stolu další místa jsou v salonku s krbem, kde je 35 míst u stolu. V restauraci je televize napojená na satelitní UPC direkt a DVD a VHS přehrávač.Letní terasa , možnost zapůjčení grilu.Restaurace se využívá i jako školící nebo společenská místnost.

Mšeno.

První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306 . Dominantou dnešního města je kostel sv.Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice. Městské koupaliště(lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím,že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro všechny pěší turisty ale cyklisty je Mšeno ideálním výchozím místem do okolní přírody, vzhledem k tomu že odtud vedou většinou všechny trasy , z kokořínského dolu se musíte do Mšena vracet.

Proč do Mšena....? když už pro nic jiného, tak pro celou řadu přitažlivých míst,kterých jsou místní lesy plné, ať to jsou zvláštním,působením přírodních vlivů vzniklé,pískovcové útvary

( Obr a Žába,Pokličky,Faraon, Skalní město,Bludiště,Prolezovačky a další) nebo prameny výborné,vždy příjemně chladivé vody. I co by turista pohybující se na horském či silničním kole si přijdete na své. V prvním případě vás čeká spousta méně či více obtížných sjezdů a snad ještě větší množství dech beroucích výjezdů

Tipy na výlety

Mělník Soutok dvou největších řek Labe a Vltavy, muzeum známé svou sbírkou historických kočárků, kostnice, zámek Mělník - návštěva vinných sklepů spojená s degustací vína. V září mělnické vinobraní.

Mladá Boleslav Hrad a muzeum, výroba a muzeum automobilů Škoda

Zámek Liběchov Asijské sbírky Náprstkova muzea

Zámek Houska Původně gotický hrad přestavěn na renesanční zámek je opředen řadou záhad o tajemných silách. Původně zde měla být brána do pekel.

Hrad Kokořín Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším památkovým objektům středních Čech

Hrad Bezděz Královský hrad patří mezi naše nejznámější hradní zříceniny

Další Mšeno muzeum,Hora Říp,Doksy,Máchovo jezero, Vrátenská hora (rozhledna), Kadlín muzeum zemědělství a rozhledna Hradišť
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování autokemp - ubytovna SK Mšeno Mšeno

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování autokemp - ubytovna SK Mšeno

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování autokemp - ubytovna SK Mšeno, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mšeno - Mšeno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování autokemp - ubytovna SK Mšeno. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Mšeno - Mšeno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Ubytovna - autokemp SK Mšeno Mšeno
*

Ubytovna - autokemp SK Mšeno
[ ubytování Mšeno ]

kraji. KEMP JE CELOPLOŠNĚ POKRYT WIFI PŘIPOJENÍM ZDARMA.Ubytování v ubytovně je ideální pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní a různá soustředění, turistické a cyklistické skupiny a další organizace, ale i rodinnou rekreaci. Ubytování je vyhledávané pro své kvalitní služby a nízkou cenu. Mimo sezónu lze pronajm ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou