Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mříčná a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Buranka ubytování Mříčná

Ubytování je možné v 5 dvou až šestilůžkových pokojích, každý z nich má vlastní sociální zařízení.K dispozici je restaurace s teplou kuchyní,kulečník,šipky.V zimních měsících je zde možnost lyžování, nejbližší sjezdovka je vzdálená 6km
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Buranka ubytování Mříčná a jeho okolí:

Penzion se nachází v obci Mříčná, která se rozkládá v malebném podhůří Krkonoš, 3 km od Jilemnice.Kapacita penzionu je 18 míst, nabízí celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je stylová restaurace s teplou kuchyní a vinárna, kulečník, stolní fotbal a šipky.Parkování je zajištěno u objektu. V těsné blízkosti se nachází obchod s potravinami i autobusové zastávky.V zimních měsících je zde možnost lyžování, nejbližší sjezdovka je vzdálená 6 km (možnost nočního lyžování). Další desítky kvalitních sjezdovek nabízí nedaleké Benecko, Vítkovice, Mísečky a méně jak 20 km vzdálený Špindlerův Mlýn. V blízkosti se nacházejí pravidelně upravované běžkařské trasy. V případě zajmu možno zajistit hromadnou dopravu do horských středisek. V sousední Jilemnici je k sportovnímu vyžití celoročně otevřen plavecký bazén, sauna a nová sportovní hala, kde jsou dva velké sportovní sály určené na míčové hry – sálová kopaná, florbal, volejbal, basketbal, házená, tenisový kurt a badminton. Potřebné vybavení na všechny nabízené aktivity je možné si zapůjčit na recepci. V létě můžete využívat značené cyklotrasy s možností využití Krkonošské turistické linky cyklobusů.Ve Mříčné ve vzdálenosti 500 m od penzionu je možno navštívit nově zrekonstruované koupaliště s možností koupání v malém i velkém bazénu, využití skluzavek, dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami, pískoviště. Další sportování v podobě volejbalu, nohejbalu a zapůjčení pingpongu, kroketu, badmintonu a petangu je možné též v areálu koupaliště.

Kontakt:

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Buranka Mříčná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Buranka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Buranka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mříčná - Mříčná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Buranka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mříčná - Mříčná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.