Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mrákotín a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Hýka ubytování Mrákotín

přijeďte prožít Vaši dovolenou na Vysočinu do městečka Mrákotín se širokým výběrem výletů a sportovních akcí. Dovolte abychom Vás pozvali do útulného prostředí našeho zařízení. Nabízíme Vám zde ubytování v novém luxusním rodinném penzionu.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Hýka ubytování Mrákotín a jeho okolí:

Penzion je postaven ze zadní části uzavřeného selského stavení, který byl postaven v roce 2005.V penzionu jsou k využití tři čtyřlůžkové pokoje.

V přízemí je jeden čtyřlůžkový pokoj s vlastní sprchou a wc, dále společná plně vybavená kuchyn,která je pro všechny tři pokoje.Podkroví nabízí dva čtyřlůžkové pokoje, které mají společnou koupelnu(sprchový kout, rohová vana) a wc na chodbě. Dále je k dispozici zahrada s ohništěm a velký uzavřený dvůr s bazénem(8x4m),terasou,pergolou a parkováním aut.

V blýskosti penzionu je restaurace,tenisové kurty, rybníky a v okolí široká nabýdka výletů.Pár typů na výlety: město Telč, Slavonice

dutá lípa v Práskolesích

hrad Roštejn a zřícenina Štamberk

nejvyšší bod Českomoravské vrchoviny

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hýka Mrákotín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hýka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hýka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mrákotín - Mrákotín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hýka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mrákotín - Mrákotín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.