Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mostek a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s

Fotogalerie Penzion Lesní Zátiší.


Ubytování Mostek
Penzion "Lesní zátiší" Mostek(400 m. n. m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18. a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Lesní Zátiší

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Lesní Zátiší, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mostek - Mostek. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Lesní Zátiší. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Mostek - Mostek je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.