Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Mostek a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion Lesní Zátiší ubytování Mostek

Penzion "Lesní zátiší" Mostek(400 m. n. m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18. a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Penzion Lesní Zátiší ubytování Mostek a jeho okolí:

Vlastní místo je výtečným výchozím bodem pro výlety do okolí s řadou turisticky atraktivních míst,např. nedaleko se tyčící dominanta kraje (4 km) hora Zvičina (lyžařské vleky),dále hrad Pecka,architekt.skvost přehrada Les království,VČ ZOO Safari Dvůr Králové n.L., zámek Kuks(lapidárium,Braunova soch-baroko),Krkonoše. V zimě doporučujeme penzion lyžařům (běžky), v létě houbařům,rybářům,cyklistům,vyznavačům koupání-přírodní koupaliště Mostek, celoročně pak pro nejrůznější společenské akce a setkání,svatby,oslavy,sportovní soustředění a pobyty dětských skupin,škol,dětských domovů (vhodné venkovní i vnitřní prostory). Ubytování cca. 50-60 míst, dvě restaurace (menší s krbem ,televizí,satelit,větší oddělená pro akce).. Možnost celodenního stravování.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Lesní Zátiší Mostek

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Lesní Zátiší

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Lesní Zátiší, které nabízí ubytování ve městě (obci) Mostek - Mostek. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Lesní Zátiší. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Mostek - Mostek, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.