Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Moravský Beroun a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


*

 Rekreační Středisko Rekreační areál Rio Star ubytování Moravský Beroun

Areál se nachází ve městě Moravský Beroun, k.ú. Čabová, který leží severovýchodně od města Šternberka.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.riostar.cz
Mobil(+420) 733 196 620 (Vladimíra Šišmová)
 

Detailní popis objektu Rekreační Středisko Rekreační areál Rio Star ubytování Moravský Beroun a jeho okolí:

Moravský Beroun je bránou do Nízkého Jeseníku, který každého návštěvníka upoutá svou malebností a nezaměnitelnou atmosférou vesniček, lesů a neporušených přírodních scenérií.

Pravidelně se zde pořádají různé sportovní, kulturní,školní, rodinné a firemní akce.

Areál je ideálním místem pro rodinnou dovolenou,pořádání dětských táborů, školních výletů a škol v přírodě, pro sportovní turnaje, kurzy a soustředění.

Krásné prostředí a prostory jsou často využívány pro konání svateb či jiných rodinných oslav nebo rekreací.V areálu je možnost ubytování v pokojích, chatičkách a nebo stanech.Jetu možnost stravování, v hlavní budově je bar s výčepem. Konají se zde kulturní akce jako například country fest, rocková noc a spoustu dalšího.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Rekreační areál Rio Star Moravský Beroun

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Rekreační areál Rio Star

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Rekreační areál Rio Star, které nabízí ubytování ve městě (obci) Moravský Beroun - Moravský Beroun. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Rekreační areál Rio Star. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Moravský Beroun - Moravský Beroun, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.