Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Moravský Beroun a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Gizita ubytování Moravský Beroun

Penzion Gizita se nachází v klidném, lesem obklopeném prostředí v oblasti Nízkého Jeseníku, v nadmořské výšce 650 m, cca. 200 m od silnice spojující Moravský Beroun a Nové Valteřice. V okolí Moravského Berouna se nachází několik lyžařských svahů.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Gizita ubytování Moravský Beroun a jeho okolí:

Apartmány mají své sociální zařízení, u pokojů je společné. Společenská místnost - ping pong,šipky, stolní fotbálek. Možnost příjemného posezení na zahradě s ohništěm. Zdarma parkování pro osobní vozy i autobus přímo u penzionu.Sportovní možnosti: Hřiště na volejbal, nohejbal, ruské kuželky, přírodní koupaliště v zatopeném lomu vedle penzionu. Nejbližší vleky jsou 1,5 km (modrá náročnost) a 6 km (červená náročnost) od penzionu, dále množství upravovaných běžkařských tras.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Gizita Moravský Beroun

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Gizita

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Gizita, které nabízí ubytování ve městě (obci) Moravský Beroun - Moravský Beroun. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Gizita. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Moravský Beroun - Moravský Beroun, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.