Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Moravská Nová Ves a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Selský dvůr ubytování Moravská Nová Ves

Penzion Selský dvůr se nachází ve vinařském kraji, v jižním cípu Moravy, nedaleko hranic se Slovenskem a Rakouskem. Je vyhledáván cykloturisty, milovníky vína, folkloru i památek. Všech 12 pokojů je vybaveno sociálním zařízením.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Selský dvůr ubytování Moravská Nová Ves a jeho okolí:

Penzion Selský dvůr slouží hostům, kteří touží poznat krásy Podluží, ochutnat kvalitní moravská vína v typických vinařských uličkách, projet se na kole mezi vinohrady či lužním lesem. Výhodná poloha obce umožní hostům zavítat také na Slovensko nebo do Rakouska, navštívit Lednicko-valtický areál.

Selský dvůr nabízí ubytování pro 29 hostů, k dispozici má 8 dvoulůžkových, 3 trojlůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením.

Hosté mají k dispozici velký uzavřený dvůr s možností parkování aut a uložení kol. Dále altánek s grilem a krytou terasu s posezením. Cykloturisté mají v penzionu vytvořeno zázemí – penzion je nositelem certifikátu „Cyklisté vítáni“.

V penzionu lze pořádat různé firemní akce či rodinné oslavy. Jeho součástí je společenská místnost s kapacitou 44 míst. Ve společenské místnosti jsou hostům podávány snídaně. Pro skupiny hostů připraví dle objednávky předem jednotné obědy nebo večeře.

Alkoholické i nealkoholické nápoje, kávu a další občerstvení najdou hosté u baru ve společenské místnosti.

Cykloturisté si mohou uschovat kola ve dvoře penzionu. Zájemci mají zdarma připojení k internetu – ve společenské místnosti. Majitelé penzionu hostů poradí, kam na výlet, zapůjčí turistické mapy regionu Slovácko.

Pro zájemce zajistíme degustaci vína přímo ve společenské místnosti nebo ve vinném sklípku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Selský dvůr Moravská Nová Ves

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Selský dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Selský dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Moravská Nová Ves - Moravská Nová Ves. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Selský dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Moravská Nová Ves - Moravská Nová Ves, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.