Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Morávka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Penzion U přehrady ubytování Morávka

Nabízíme ubytování v pokojích s kompletním sociálním zařízením s možností zapůjčení BTV a lednice. Hotel - Penzion U Přehrady s kapacitou 111 lůžek Vám může nabídnout v panenské přírodě v okolí přehrady Morávka.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion U přehrady ubytování Morávka a jeho okolí:

V penzion je k dispozici bar, kulturní místnost s barevnými televizory, kulečníkem, stoly na stolní tenis, společenské hry, knihovna, satelitní televize a video (možnost vypůjčení televizorů na pokoj). V létě koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu 10,5 x 5,5 metrů s osvětlením a pro děti 4 x 3,5 metrů, dále kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, hřiště na tenis, streetball a volejbal, ruské kuželky, ohniště, půjčovna horských kol krásné okolí pro pěší a zimní turistiku, houbařský ráj. Možnosti výstupu na Prašivou (poutní místo), Ropičku, Bílý Kříž, Slavíč, Travný, Visalaje vlastní kotvový vlek (200 metrů) vzdálený od penzionu 500 metrů /cena 30,- za den a osobu nebo 200,- za hodinu celý vlek, lyžařský areál Morávka Sviňorky vzdálený 1,5 km, technický sníh, svah dlouhý 530 metrů. Další sjezdovky jsou na Zlatníku, Visalajích a Lysé hoře. Upravovaný běžkařský okruh 14 km dlouhý, parkoviště přímo u penzionu i pro autobus, zastávka autobusů ČSAD u penzionu, sauna, možnost projížďky na koních a ponících 2,5 km, krytý AQUAPARK 20 km, tělocvična. Pobyt se psem možný v mimosezonní pobyty.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U přehrady Morávka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U přehrady

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U přehrady, které nabízí ubytování ve městě (obci) Morávka - Morávka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U přehrady. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Morávka - Morávka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.